تری دی پانل | کاربرد های تری دی پانل | مشخصات تری دی پانل
تری دی پانل | کاربرد های تری دی پانل | مشخصات تری دی پانل
3dپانل|3dپنل|تری دی پنل|تری دی پانل

تولید و فروش تری دی پنل ( تری دی پانل )

بدون واسطه از کارخانه

09122093892

 

تری دی پنل ، 3d پنل،تری دی پانل

پانل سه بعدی یا تری دی پنل یک المان پیش ساخته متشکل از یک هسته عایق که یونولیت نام دارد تشکیل شده بین دو شبکه ساخته شده از مفتول و اعضای خرپایی قرار گرفته که دو شبکه فلزی را به‌طور مناسبی به هم وصل می‌کند.

ویژگی‌های پیش ساخته تری دی پنل

پانل‌های سه بعدی با استفاده از نوع نسوز عایق پلی‌استایرنی (یونولیت یا کندسوز) خواص مفید بسیاری از جمله وزن کم، عایق صوتی و حرارتی (گرمایشی و سرمایشی بین ۵۰ تا ۸۰ درصد)، استحکام و یکپارچگی مطلوب، سرعت در نصب (۵۰٪ سریع‌تر)، شکل‌پذیری و انعطاف‌پذیری مناسب و مقاومت در برابر زمین لرزه و فشار باد (تا ۴۰۰کیلومتر در ساعت) دارند.

استحکام 3dپانل (3dپنل)

دلیل استحکام دیوارتری دی پانل خرپای موربی می‌باشد که از هر دو طرف به وسیله جوش به مش محکم گردیده و امکان انتقال نیروهای وارده را به صورت عملی به هر طرف میسر می‌سازد.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد دیوارهای سه بعدی، استحکام بی نظیر آن است که در نتیجه طراحی مناسب سیستم سه بعدی در تحمل وزن و عملکرد صحیح نقطه جوش‌ها در شبکه از طریق خرپاهای کشیده شده که کاملاً از هر نقطه به نقطه بعدی جوش شده و تعداد زیاد نقاط جوش بین هر دو خرپا و مش باعث تقویت شبکه گردیده است.

دیوار تری دی پانل (دیوار تری دی پنل)

استحکام دیوارهای تری دی پانل امکان عملیات نصب را آسان می‌نماید زیرا:

  • خم شدن و شکستن دیوارها رخ نمی‌دهد.
  • برای حفظ دیوارها در وضعیت مورد نظر نیروی زیادی لازم است.
  • نصب درب و پنجره‌ها آسان می‌باشد.
  • نصب وسایل مورد نیاز از تشکیل لوله‌های آب و برق و غیره ساده و سریع می‌باشد

معرفی شرکت تری دی پنل (تری دی پانل )

ین گروه تولیدی با 10سال سابقه فعالیت در زمینه صنعت ساختمان و انجام بیش از 1000 پروژه مختلف با سازه تری دی پانل (تری دی پانل )افتخار دارد که در خدمت هموطنان عزیز باشد. با توجه به اهمیت روز افزون انرژی و نگرانی در رابطه با بهای تمام شده آن برای خانوارها یا صاحبان صنایع بدیهی است که نگرش در مورد مصالح مصرفی در ساختمان نیز تغییر یابد.در میان تمام مصالح جدید ارائه شده از سوی شرکتهای مختلف تولیدی جهت اجرای دیوارها (پیرامونی و داخلی) بهترین گزینه ای که با سیستم سنتی ساخت رایج در کشور نیز همخوانی داشته باشد بی تردید سازه 3d panel می باشد که علاوه بر استحکام -عایق بسیار موثری در برابر صدا و حرارت می باشد.

تری دی پنل

تری دی پانل

تري دي پنل
تري دي پانل
تری دی پنل
تری دی پانل
3d پنل
پانل 3d
فروش تری دی پنل
فروش تری دی پانل
تولید تری دی پنل
تولید تری دی پانل
کارخانه تری دی پانل
کارخانه تری دی پنل
تری دی پانل دماوند
تری دی پنل دماوند
تری دی پنل لواسان
تری دی پانل لواسان
تری دی پنل سقفی
تری دی پانل سقفی

 

 

 

 

کاهش وزن ساختمان به علت سبکی سقف و دیوارهای ساخته شده از پانل سه بعدی

عایق در برابر حرارت ، برودت و رطوبت و صدا .

نفوذ ناپذیری ساختمان در برابر حشرات .

مقاوم در برابر آتش سوزی به علت وجود قشرهای بتنی طرفین پانل .

سرعت حمل و نقل و سهولت بالا کشیدن پانل ها در ساختمانهای مرتفع

امکان حمل و نقل و بکارگیری دیوار پانل در مناطق صعب العبور جهت احداث ساختمان .

مقاومت زیاد در برابر نیروهای برشی ناشی از زلزله به علت یکپارچگی سازه

کاهش وزن آهن و بتن مصرفی 8 دستیابی به فضای مفید بیشتر به علت ضخامت ناچیز دیوارهای سه بعدی .

.

پانل‌های سه بعدی دیواری

دیواری باربر: پانل‌های دیواری باربر را در دیوار سوله‌ها و ساختمان‌های صنعتی، دیوارهای محوطه، ساختمان‌های بدون استفاده از سازهای{فلزی. بتن ارمه} (که معمولاً یک یا دو طبقه و عمدتاً در انبوه سازی‌ها است) و… استفاده می‌کنند
دیواری غیر باربر: پانل‌های دیواری غیر باربر را در دیوارهای خارجی و داخلی کلیه ساختمان‌هایی که دارای سازه (اسکلت) فلزی یا بتنی هستند، اجرا می‌نمایند و به دلیل سبک و عایق بودن و… در برج‌ها بسیار کاربرد دارد.
پانل‌های سه بعدی سقفی

عرض پانل‌های سقفی بین ۸۰ تا ۱۰۰ سانتیمتر می‌باشد. ضخامت عایق پلی استایرن{یونولیت} بکار رفته ۱۰ تا ۱۵ سانتیمتر است و سقف به صورت تیرچه و پانل اجرا می‌شود. ضخامت بتن روی پانل سقف، ۵ تا ۷ سانتیمتر می‌باشد و دیگر جزئیات طبق نقشه‌های محاسباتی مربوطه خواهد بود

تری دی پنل –تری دی پانل  –تري دي پنل  –تري دي پانل  –تری دی پنل –تری دی پانل
3d پنل – پانل 3d-فروش تری دی پنل –فروش تری دی پانل –تولید تری دی پنل – تولید تری دی پانل – کارخانه تری دی پانل – – کارخانه تری دی پنل – تری دی پانل دماوند – – تری دی پنل دماوند – تری دی پنل لواسان –تری دی پانل لواسان –تری دی پنل سقفی –تری دی پانل سقفی